Souvenir Albania shet nje depo (garazhd) tek Shkolla Ali Demi

Shitet garazhd ne zonen e Ali Demit me sip 18,24 m2.

Prona eshte perdorur si depo per kompanine,
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati relativisht te ri me -2 kate parkim.
Garazhi eshte i mbyllur me qepen cka mundeson gjjithashtu te perdoret si depo ose per makin te vogel.
Me hipoteke.
12.000€

Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142