Category: POSTIME

Vllaznia nuk merr pjesë si ekip, por biznesmeni shkodran mbështet kampionatin

Shoqata Shqiptare e Minifutbollit Amator ne vendin tone ka nisur prej muajsh organizimin e nje kampionati, ku marrin pjese disa ekipe. Por, siç dihet per shkak te pandemise kampionati u nderpre. Nderkohe kete te enjte pritet te rinisin ndeshjet finale. Pjese e ketij kampionati, i cili organizohet per te tretin vit, jane bere edhe disa […]

Read more
Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142