SUPER OFERTE PER FESTAT E NENTORIT NGA SOUVENIR ALBANIA

SI GJITHMONE SOUVENIR ALBANIA VJEN PRAN KLINETEVE ME SUPER OFERTA ME DHURATA TE MREKULLUSHME ME TRE PAKTE TE PA REZITUESHME.

⚡️PRODUKTET E OFERTAVE ⚡️
1-Bluze ( Masa per femije, S—2XL)
2-Ore muri druri me flamur
3-Spile me shqiponje
4-Flamur me shqiponje me bazament per tavoline
5-Stilolaps me shqiponje
6- Magnet frigoriferi xhami
7-Torbe/çante tradicionale (zgjidh ngjyren e preferuar)
8- Flamur trekendesh 10cope ne varg
9-Portofol me shqiponje
10-Varëse çelesi (njera anë shqiponje, tjetra harte)

🛵Transporti FALAS

Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142