Vllaznia nuk merr pjesë si ekip, por biznesmeni shkodran mbështet kampionatin

Shoqata Shqiptare e Minifutbollit Amator ne vendin tone ka nisur prej muajsh organizimin e nje kampionati, ku marrin pjese disa ekipe. Por, siç dihet per shkak te pandemise kampionati u nderpre. Nderkohe kete te enjte pritet te rinisin ndeshjet finale.

Pjese e ketij kampionati, i cili organizohet per te tretin vit, jane bere edhe disa biznese te ndryshme qe kane sponsorizuar kete kampionat. Nje prej tyre eshte edhe Souvenir Albania.

Souvenir Albania operon prej shume vitesh ne tregun shqiptar ne tregtimin artizanal. Nje kompani lider ne vendin tone, duke ofruar produkte te ndryshme per shqiptaret, por edhe shume turiste te huaj. /SportngaBajraktari

Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142