C77 GLOB UJI SHKODRA

7.50

GLOB UJI ME RELIEV TE KALASE ROZAFA NE QENDER, PAMJE TE URA E MESIT, PEDONALE KRYESORE

Description

Additional information

Weight 262 kg
Dimensions 6.4 × 6.4 × 9 cm


Exclusive products

Special category of products
Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142