SET SHEGA QERAMIKE HANDMADE

30.50

Set shegash me tre cope me permasa te ndryshme. Shega 1 – 12 : 10 cm(305 gr) , Shega 2- 11:8.5 cm (234gr) , Shega 3-9:6.5 cm (126gr)

Category:

Description

Additional information

Weight 1642 kg
Dimensions 27.7 × 11.7 × 11.8 cm


Exclusive products

Special category of products
Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142