T83 MAGNET TERMOMETER

4.30

MAGNET TERMOMETER ME PAMJE TE NDRYSHME

Category:

Description

Additional information

Weight 29 kg
Dimensions 8.4 × 6 × 0.4 cm


Exclusive products

Special category of products
Translate »
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram
Open chat
Përshëndetje! Keni pyetje?
Përshëndetje!
Si mund t'ju ndihmojmë?

per shitje me shumice dhe per eksporte ju lutem kontaktoni ne 00355692072142